Sündmused

Laagrid, reisid ja töötoad nii Eestis kui välismaal

Natural Yoga Meditation Retreat Social Media Post

Kogemusreis Nepali mägiküladesse 10.-19. oktoober 2024

Ühine heategevusliku 9-päevase rännakuga Nepali mägiküladesse, kus kohtume kohaliku kultuuriga ja kogeme Nepali autentset elu mägedes.

Igapäevaselt matkame mägedes ühest külast teise, kokkame kohalike kommete järgi ja naudime lihtsuse võlu ning endale võetud aega.

Kogesin 2023 aasta veebruaris sama rännakut üksinda ning see oli minu elu üks erilisemaid kogemusi.

Kohti on 9le ägedale matkasellile.

Eelnevad laagrid

Mona12

Avastus laagrid Balil okt-nov 2023

2023 aasta oktoobris ja novembris külastasid kokku 30 naist Bali saart. Tegu oli avastus- ja transformatsiooni laagriga, kus tegime erinevaid sisevaatlus praktikaid, avastasime saare erinevaid osi, tutvusime kultuuriga ja nautisime saare ilu, toorust ja väge. Laagrite märksõnad olid avastus, transformatsioon ja lõbu.

Retriit 16.08 281

Transformatsiooni laager august 2023

2023 aastal toimus Mona teine suvine laager 32 naisega. 5-päevasel koosolemisel Eesti metsade vahel läbisime erinevaid kehalisi sisevaatlus praktikaid, töötubasid, vestlusringe ja nautisime sauna- ning tulerituaale.

Laagri märksõnad olid ürgsus, ühendus sisemise teadjaga, maandatus ja toorus. Me äratasime sajaga naiseliku loovuse, lasime minna mitte toetavatel uskumustel.

Oli väga väekas ja küps laager, kust naised lahkusid eriti kaunite ja säravatena.

Retriit 16.08 019

Heaolu laager august 2022

2022 aastal toimus Mona esimene laager, kust võttis osa 30 naist. Märksõnad olid: ühendus enda kehatajude, looduse ja teistega, lõõgastus ning puhkus.

Laagris tegime palju kehalisi praktikaid, nagu näiteks jooga ja treening. Kogesime saunarituaale, hingamisrännakut ja muid närvisüsteemi reguleerivaid praktikaid. Esimese laagri videoga saad tutvuda siin.

Scroll to Top