Saame tuttavaks, mina olen Mona

Hei, mina olen Mona. Mind paelub kõik, mis on seotud heaolu edendamisega, kehade tarkusega, enda teadliku juhtimise, nähtamatu maailmaga ning loomisega. Usun, et inimese olulisim ülesanne siin maal on taas-leida enda hinge tee ning säilitada ühendus südamega. Minu missiooniks on juhatada inimesi enda autentsele hingeteele. Aitan inimestel ühenduda enda sisemise tõega, iseseisvuda, vabaneda limiteerivatest programmidest ja võtta vastutus enda elutee eest.

Minu elutee

5.12.1995
Read More
Sündisin siia maailma.
2011
Read More
16-aastasena alustasin iseseisva ettevõtlusega, alustasin tööd küünetehnikuna.
2019
Read More
Personaaltreeneri kutsetunnistus (Intensive PT).
2019
Read More
Kolisin 4.5 aasataks Balile, jätksin senise elu ja töö Eestis, algas asukoha vaba elu teadlik loomine.
2019
Read More
www.mokafit.com treeningplatvormi sünd.
2020
Read More
200h jooga juhendaja õpingud (Bali, House of OM).
2021
Read More
Toitumistreeneri kutsetunnistus (Percision Nutrition, Level 1 Nutrition Coaching).
2022
Read More
Regressiooniteraapia (Jennifer Catlin ja Nora Yolles-Young, Michael Newton Institute, USA).
2022-...
Read More
Toitumisnõustaja õpingud (Rahvatervis, Eesti).
2022
Read More
Somaatiline kehatöö ‘’Body De-Armouring level 1 & level 2’’ (Saksamaa).
2023
Read More
Yin jooga juhendaja treening (Tai).
2023
Read More
Kordusõpe: Somaatiline kehatöö ‘’Body De-Armouring level 1 & level 2’’ (Saksamaa).
2024
Read More
BASI pilates mati-instrukturi treening.
2024
Read More
Chi Nei Tsang kõhumassaaž (Kristel Krautmani terviseakadeemia).
2024
Read More
Rebirthing Breathwork facilitator training (Prema Julia Palisch ja Edward Matthews, Portugal).
Previous
Next

Somaruna suunab inimest enda kehaga ühenduma, tõde kuulama ja selle järgi elama. Vabanema limiteerivatest uskumustest, mõttemustritest ja takistustest, et nautida enda autentset eluteed ning loomingut.

‘Soma” tähendab kreeka keeles keha. Keha on  imeline instrument, läbi mille saame elu kogeda ja luua. Keha on tark ja suunab meid õigetes suundades, on vaja õppida tema tarkusi kuulama.

”Runa” tähendab tugevust või kuud – see toob välja julguse ja tugevuse kõndida enda rajal. Tugevus kuulata enda keha ja vaimu ning selle järgi liikuda.

Olen väikesest peale olnud ettevõtlik ja sportlik. Kasvasin üles väikelinnas suurelapselise pere esimese lapsena. Juba 12-aastaselt lõin enda pisikesi ärisid ning mul oli tung alati midagi meisterdada või luua. Olen alati tööd pidanud eneseteostuseks või loominguks. 

16-aastaselt võtsin vastutuse enda elutee eest ning alustasin ettevõtlusega. Tegutsesin 8 aastat küünetehnikuna. Armastasin väga enda tööd ja inimestega suhtlemist. Viimased 5 aastat olen tegutsenud mokafit.com treeningplatvormi juhina. Täna ehitan uut loomet Brandly.ee ning töötan inimestega, kes soovivad toetust enda hingetee leidmisel läbi somaatilise kehatöö, mentorluse ja programmide.

Selle kõige kõrvalt olen viimased viis aastat elanud asukohavaba eluviisi, reisnud siin-seal üle maailma. Enamus elu olen liikunud südamehäälega ühes taktis, järginud enda hinge teed ning tegutsenud omamoodi. Millegi kasuliku loomine ning inimeste toetamine on alati olnud minu suurim sütitaja ja edasiviiv jõud. 

 

Elu jooksul olen läbinud ka mitmeid õppetunde ja kogenud läbipõlemisi. Isegi kui nautisin enda tegemisi, siis lapsepõlvest kaasa tulnud ebapiisavuse haav lükkas mind kõike üle tegema ning täiuslikkust taga ajama. Mul oli kalduvus sõltuvustesse jääda kõigest, nii heast kui halvast. Läbipõlemise käigus kaotasin enda tervise, mis lõppes keha mitte-toimimisega ning krooniliste haigustega – aastaid kestev kõhukinnisus ja muud kõhuhädad, ärevushäired, menstrutatsiooni puudumine jne. 

Tervise kaotamise teekond viis mind 2020 aastal sügavate sisevaatlusteni, mis suunasid mind muutma paljusid alateadvuse programme, mis enesele teadmata olid destruktiivsed. Keha tervenemise protsess tekitas minus huvi emotsioonide ja keha seoste osas. Isiklik tervenemis teekond ajendas mind õppima sügavuti regressiooni teraapiat, body de-armouringi, hingamist ja muid somaatilisi kehatöö praktikaid, et toetada ka teisi inimesi sarnasel teekonnal.

Olen arvamusel, et iga inimene on looja võimetega ning seda on vaja endale teadvustada. Iga inimene loob mõtete, uskumuste, tunnete ja tegudega ise enda reaalsust. 

Igal inimesel on enda unikaalne anne, mida maailmaga jagada. Küll aga paljud inimesed on need programmeeringute tõttu elu jooksul ära unustanud. Enda anded ja oskused saab üles leida, et neid siis maailmaga jagada. Usun, et inimese olulisim ülesanne siin maal on taas-leida enda hinge tee ning säilitada ühendus südamega.

Minuni jõuavad üldiselt naised, kes soovivad võtta täieliku vastutuse enda elutee eest, saada kontakti enda hingeteega ning vabaneda takistavatest mustritest. Muutused käivad nagu ikka läbi enese – seest välja.

Täna täiendan end igapäevaselt enesejuhtimise ja somaatilise kehatöö alal, et olla võimekam toetaja teistele elumuutustes viibivatele inimestele. Olen uskumusel, et inimene ei saa juhendada teist inimest kaugemale, kui ta ise on käinud. Seetõttu on kõik minu edasiantav info, praktikad ja õpetused sündinud läbi isiklike läbikäidud radade. 

Minuga saab töötada 1:1 sessioonidel (offline ja online) ning gruppides. Lisainfo kursuste, töötubade ja muu sellise kohta saad emailile liitudes uudiskirjaga.

Loodan, et julged vastu võtta enda väe ja elada harmoonias enda südamehäälega.

Aitäh, et oled siin!
Mona

Scroll to Top