KATE7176

Ühendu enda keha ja intuitsiooniga, et tuvastada südame soovid ja hinge tee.

Suunan inimesi iseenda ja oma küsimuste lahtimõtestamiseni ja sügavama mõistmiseni. Aitan luua selgust inimese loomingus ja sihtides, et käivitada positiivseid muutusi, mis loovad harmoonilisema reaalsuse ning rahuldustpakkuvad tulemused.

Lähenen sessioonidele holistiliselt, enda töös ühendan mõistuse-, keha- ja tundetasandi. Sessiooni käigus kasutan vastavalt teemale nii somaatilisi praktikaid, et ühenduda keha ja tundega ning ka teoreetilisi konseptsioone, mis on meelele mõistetavad. Toimub erinevate teemade sügav lahtimõtestamine, selguse loomine ja iseseisvuse kasvatamine. 

Teemad, mida personaalne mentorlus võib sisaldada:

  • Kehaühenduse ja intuitsiooniga ühendumine, et tuvastada südame soovid ja hinge tee (mitte ego tee);
  • Limiteerivate mõttemustrite, uskumuste ja piirangute märkamine ning muutmine;
  • Iseendanda energia teadlik juhtimine igapäeva elus, loomingus ja rahas;
  • Autentsuse praktikad, mis aitavad kasvatada usaldust ja aksepteerimist iseenda suunas;
  • Teadliku enesejuhtimise rakendamine, tulemuslik tegutsemine vs mitte-tulemuslik tegutsemine;
  • Programmeeringu märkamine, teadvustamine, läbi tundmine/vabastamine (somaatiline praktika) ja muutmine (praktika);
  • Minapildi teadvustamine ja muutmine;
  • Toetava päevakava, struktuuride ja süsteemide loomine.
KATE7264

Personaalne mentorlus on kiirtee isiklike positiivsete muutuste loomiseks eraelus ja/või loomingus.

Minuni jõuavad üldiselt naised, kes on enesearengu teel olnud juba mõnda aega ja kes soovivad elada suuremas harmoonias enda sügavamate väärtuste ning südamehäälega. Naised, kes soovivad võtta täieliku vastutuse enda elutee eest, saada kontakti enda hingeteega ning vabaneda limiteerivatest mustritest.

Muutused käivad nagu ikka läbi enese – seest välja. Loodan, et julged vastu võtta enda väe ja elada harmoonias enda südamehäälega.

Broneeri minuga tasuta 30 min selguse kõne, et saaksime omavahel tutvuda. Kõne käigus teeme kindlaks, et kas mina saan sulle pakkuda seda, mida sina parasjagu vajad. Valida saab 4-nädalase (550€) ja 8-nädalase (1000€) mentorluse vahel.

Sisaldab: iganädalane 1-1.5h kõne, iganädalased töölehed ja E-P 12:00-17:00 Whatsappi tugi kogu mentorluse vältel. Üks kuu integratsiooni tugi mentorluse lõpus Whatappi teel.

Scroll to Top